O firmie

Kwiaciarnia Złocień powstała w 1975 roku w Gdańsku. Impulsem do jej otwarcia przez Jej założycielkę Jolantę Łabędzką była miłość do kwiatów i fascynacja roślinami.

Kwiaciarnia Złocień oferuje pełną gamę usług florystycznych na każdą okazję: bukiety okolicznościowe i rocznicowe, wiązanki pogrzebowe oraz wieńce różnego rodzaju, kwiaty cięte, doniczkowe i sztuczne, kompozycje na trumny i urny oraz ciekawe kompozycje kwiatowe, zarówno w szkle, jak i w drewnie.

Oprócz bukietów okolicznościowych oferujemy także kosze kwiatowe i kompozycje na różne okazje, przyjęcia, i jubileusze itp. Prowadzimy sprzedaż artykułów dekoratorskich, szkła, a także ceramiki. W ofercie Kwiaciarni Złocień znajdą Państwo efektowne stroiki na Boże Narodzenie, Wielkanoc i inne święta, które oczarują swoim nietuzinkowym wyglądem.

Drobiazgi kupione w naszej Kwiaciarni będą elegancko zapakowane. Posiadamy wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie.

Kierujemy swoje usługi zarówno do Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Wystawiamy faktury VAT.

Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie (58) 345 29 44 (Cmentarz Srebrzysko) lub (58) 348 97 70 (Morena) wraz z dostarczeniem pod wskazany adres. Akceptujmy karty płatnicze. Wszystkie kompozycje kwiatowe oraz zdjęcia na stronie są naszego autorstwa.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.